.

.

Mitcien Деца Кампување Шатор Опрема Поставете Pop-Up Игра Шатор со Претендираат BBQ Играчки Кампување Алатки за Години Момчиња и Девојки за Внатрешна и Надворешна

Mitcien Деца Кампување Шатор Опрема Поставете Pop-Up Игра Шатор со Претендираат BBQ Играчки Кампување Алатки

DEN 959.76

Износ
Во продавницата.

Батеријата-напојува претендираат Шпорет на Гас s очите на прв поглед.Батеријата-напојува претендираат Шпорет на Гас & Масло Фенер, Комунални Нож, Готвење Пан, Кул да се Види, и Плочи, Pop-up Шатор и повеќе да се открие!Забава кампување опстанок playset доаѓа со сето она што малку campers треба за еден интересен и фантастичен кампување авантура.Покрај забавата и свеж воздух, кампување активности може да ги учат младите деца вредни лекции на животната средина за преземање ризици, почитувајќи ја природата и да се биде активен.Забавно да се користи за двете затворен и надвор, малечки ќе биде толку возбуден кога го сочинуваат игра шатор и да почне кампување претендираат да се игра!.Ви благодариме за изборот на Mitcien Бренд!.Малку campers/туристите треба да се постави авантура за првиот шатор во нивниот живот!Фати вашите деца очите на прв поглед.Напојува од страна на две АА батерии (не се вклучени), масло фенер е светла доволно да се биде читање светилка, кои им овозможуваат на децата да ги истражуваат во темнината, читање на книга во игра шатор, за да се преправам логорување на отворено, што е смешно кампување опрема за деца.Ако имате било каков проблем, ве молиме мора да контактирате со нас.Пакет Листа.Батеријата напојува претендираат Шпорет на Гас Претендираат Шпорет на Гас зрачи како црвен пламен го прави play campsites речиси како вистински; Нафта Фенер Ние нудиме 100% задоволството на клиентите, 60 дена пари назад услуга.Со комбинирање на ткаенина pop-up шатор, фенер, шпоретот и друго, мора да се има кампување додатоци, овој сет го прави лесен за малку што да уживаат кампување претендираат-игра.Кликнете Продаваат од страна на "Trumfu Директен", а потоа оставете порака до нас.❤Малку campers/туристите треба да се постави авантура за првиот шатор во нивниот живот! - Се фати вашите деца очите на прв поглед.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите