.

.

Вратот Брадата Компресија Рака Еластичен Завој Лице Потенок Лицето Liposuction Двојно Брадата Заврши за Жените се Соочуваат со Потенок долниот дел на лицето Затегнувањ

Вратот Брадата Компресија Рака Еластичен Завој Лице Потенок Лицето Liposuction Двојно Брадата Заврши за Жените

DEN 1226.64

Износ
Во продавницата.

Прилагодлив од вашите сопствени.Ергономски дизајн, подигнете вашиот лицето контури совршено.[Сите круг заштита дизајн]Погоден за повеќето лице форми, хуманизирано дизајн,посоодветен за човековото лице структура, еластична прилагодливи, не е лесно да се менува, повеќе значаен ефект.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите