.

.

BOENLE Туш Завеса Слон со Портокал Балон Водоотпорен Материјал Бања Туш Завеса Сет со 12 Куки, 60 x 72 инчен

BOENLE Туш Завеса Слон со Портокал Балон Водоотпорен Материјал Бања Туш Завеса Сет со 12 Куки, 60 x 72 инчен

DEN 336.00

Износ
Во продавницата.

Лесен за Чистење : Машина/рака мие со ладна вода; се исуши, не кајгана или сува.Ние, исто така, ја прифати клиент прилагодување, на пример, вашите омилени слики, ние ќе се печати и да го направи тоа за вас.Овие туш завеса поставува употреба водоотпорен полиестер ткаенини, кои се направени за да го издржат влага богати бања средини.Издржлив Материјал : Постојат 72 x 72 инчи, 60 x 72 инчи, две големини за вашиот избор.Ќе уживате во вашата бања време со овие креативни и уникатни туш завеси!.Туш Завеса за Bathroom Product Details Material : полиестер, Водоотпорен fabric Size : 72 x 72 инчи, 60 x 72 inches Feature : Водоотпорен, брз-сува, трајни, персоналните, ниска transparency Package се Вклучени : 1 КОМПЈУТЕР туш завеса + 12 КОМПЈУТЕРИ C-форма rings Pattern : Дедо Мраз, елка, Божиќ венец, мачка, куче, елени, пингвин, ирваси, снешко, кардиналот птица, и др.Совршен за појавување на бања килими, tapestry, кујна завеса, tablecloths, ѕид ќебиња, троседот крпи, кади и слично.Уживајте во вашата бања време со овие креативни и уникатни туш curtains The бања завеса користи високо-квалитетни, анти-навремено полиестер ткаенини, која има мазна текстура и можат да го издржат влажна бања средина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите