.

.

TSLA Мажите Квартал Zip Термички Pullover Кошули, Зима Руно Наредени Лесни Работи Sweatshirt

TSLA Мажите Квартал Zip Термички Pullover Кошули, Зима Руно Наредени Лесни Работи Sweatshirt

DEN 527.52

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 92% Полиестер, 8% Spandex. *Предупредување : Точно на големина : ве Молиме следете ги големина примери подолу*(EX : Големина "Големи препорачува" - Големина за 6" 215 кг.) (EX : Големина на "Медиум" 5'9"165 кг.).TSLA Квартал Zip Серија наменета за изведба и активности за обука. [Материјал] Лесно air-flow функција dissipates топлината подалеку и го спречува кондензација. [1/4 Zip-up со Авто-заклучување на Патент] Трајни патент се заклучува во место кога се активни.Тоа е погоден за Есен/Есен активности како што се трчање, Cross Fit, фудбал, бејзбол, итн. ⠀.Функции како активен носат за Есен/Есен.Лесни бранеа внатрешниот слој за мекост и топлина.Четврт-Zip дизајн со трајни стабилна се Повлече табот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите