.

.

Lucosr Лизгачки Вратата Хардвер Цинк Легура Негативец и Лице со Не се Лизга Гумени База на Вратата Стоп за Безбедност на Анти-Судир Вратата Стоп Плакарот на Врата

Lucosr Лизгачки Вратата Хардвер Цинк Легура Негативец и Лице со Не се Лизга Гумени База на Вратата Стоп за

DEN 1370.40

Износ
Во продавницата.

Нашите гумени врата тапа овозможи да работат на било кој тип на кат површина и совршен за повеќето врати.не го оставиме тоа ужасно пластични мириса како други doorstoppers.Го заштитува вашиот ѕидови и fioors од грозен штета и погодно држи вашиот отвори вратата.Висок квалитет и универзална конструкција.Одличен начин за да се зголеми вашиот реновирање модерен шарм.Добредојдовте на нашиот продавница, ние сме биле ангажирани во хардвер бизнис за околу 20 години,исто Така работи во e-commerce поле за околу 6 години,Ние сме биле посветени да обезбеди клиенти на добри производи и услуги.Продавница со мотор од почеток до крај.За било какви прашања, ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Нашите гумени врата тапа овозможи да работат на било кој тип на кат површина и совршен за повеќето врати.не го оставиме тоа ужасно пластични мириса како други doorstoppers.Го заштитува вашиот ѕидови и fioors од грозен штета и погодно држи вашиот отвори вратата.Материјал : Цинк Легура+Rubbersize : Вкупна висина : 6cm/2.4 inch Rubber големина : 2.5x10x4cm/1x4x1.6inch Package Содржина : 1 x Страна Stopper About Size The големина може да се 1-3мм се разликува поради мерење.За Color As youl знаете, на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите