.

.

DDGD Камера Топла Чевли Палците Костец Алуминиум Легура Палците Остатокот Рачка за Leicas П Typ116/Q2 Камера за видео камера

DDGD Камера Топла Чевли Палците Костец Алуминиум Легура Палците Остатокот Рачка за Leicas П Typ116/Q2 Камера

DEN 1171.20

Износ
Во продавницата.

Алуминиум материјал, еден‑парче дизајн на каросерија, CNC обработка, површината елоксирани анти‑оксидација третман.Тоа е инсталиран на топло чевли на камерата со snap‑фитинг метод, кој е лесно да се размонтираат и ергономски.Стисокот е допир чувствувате удобно и ќе не влијае на користењето на други копчиња и функции на камерата.Кога го држите камерата, палецот само може да се притисне против наведнуваат на контрола, удобно и помалку fatigued.Светлината и практични, компатибилен за Leicas П Typ116/Q2 камера, обезбедува подобра рамнотежа и контрола за камерата.Спецификација : Предмет Тип : Камера Палците Костец Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црвена Тежина : Околу. 12.0 g/0.4 оз Одговара за Leica П Typ116/Q2 Пакет Листа : 1 x Камера Палците Костец 1 x Внатрешна Хексадецимален Клуч.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите