.

.

xiji Забелешка Фото Стојат, Повеќенаменски Трајни Табела Број Носителот Задебелена Кочење за Статистика за Свадба за Партија(Стандардно)

xiji Забелешка Фото Стојат, Повеќенаменски Трајни Табела Број Носителот Задебелена Кочење за Статистика за

DEN 484.80

Износ
Во продавницата.

Погодна како свадба место карта сопствениците, партиските табела број држачот за маса menu (мени) носителот, насловна фотографија стои, канцеларија за кодови клипови, итн.Направени на квалитетот железо материјал, кој не е лесно да се пробие и да се деформира, носителот може да се сфати картички и хартија цврсто.Лесно појавување, елегантен и убав дизајн, срце облик на носителот и здрав база се вклопува во било декорација.На кочење е зајакната и задебелена, која е отпорна на паѓање и абразија, не е лесно да се наведнуваат.Со nonslip густа и цврста база на оваа карта носителот, стабилноста на ова име картичка клипови е загарантирана.Функција : 1. Направени на квалитетот железо материјал, кој не е лесно да се пробие и да се деформира, носителот може да се сфати картички и хартија цврсто.2. Лесно појавување, елегантен и убав дизајн, срце облик на носителот и здрав база се вклопува во било декорација.3. Погодна како свадба место карта сопствениците, партиските табела број држачот за маса menu (мени) носителот, насловна фотографија стои, канцеларија за кодови клипови, итн.4. На кочење е зајакната и задебелена, која е отпорна на паѓање и абразија, не е лесно да се наведнуваат.5. Со nonslip густа и цврста база на оваа карта носителот, стабилноста на ова име картичка клипови е загарантирана.Спецификација : Предмет Тип : Табела Број Holder Material : Iron Function : Убава Срце Облик, Фото Носителот или Биро Декорација.Пакет Листа : 1 x Table Број Држачот.

Параметрите на производот

Item Type:
Table Number Holder
Material:
Iron
Function:
Beautiful Heart-Shaped, Photo Holder or Desk Decoration.
Package List:
1 xTable Number Holder :

Им се допаѓа и на купувачите