.

.

Кисна Мојот. Боја Platinum Боја Подобрување На Клима Уред - За Хемиски Третирана Коса - Го Неутрализира Жолта И Златни Тонови - Вегетаријанци И Без Суровост - Не Parabens, Silicon

Кисна Мојот. Боја Platinum Боја Подобрување На Клима Уред - За Хемиски Третирана Коса - Го Неутрализира Жолта

DEN 2040.00

Износ
Во продавницата.

ЗА ПРОЗРАЧНА, ЛЕДЕНИТЕ БЛОНДИНКИ - На Платина клима уред го неутрализира жолта и златни тонови во избелени и lightened коса.Тоа е совршен производ за одржување на вашата коса во меѓу салон за убавина посети!.ЗА ХЕМИСКИ ТРЕТИРАНА КОСА - Овој производ е формулиран за употреба на хемиски третирана коса - вклучувајќи permed, исправи, опуштено, keratin третирани, или во боја на косата (постојана или полу-постојани).Тоа нема да даде добри резултати на лекува коса.ЗБОГАТЕТЕ го ВАШЕТО БОЈА - Овој производ обезбедува супер доза на пигмент веднаш додека хидратантен и реконструкцијата на косата влакна.Тоа ѕвонење и депозити боја, оставајќи досадна коса ревитализира и го прави боја изгледаат луксузно природни.ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА & произведени без СУРОВОСТ - Ова 100% вегетаријанска формула е КАРТАТА е одобрен и е слободна од parabens, сулфати и silicones.Ние се страстни за создавање нега на коса која обезбедува уникатни резултати без да ја загрози одржливоста или етика.ЈАДЕВ, ХИДРАТ, ОСВЕЖЕТЕ - Збогатен Hibiscus екстракт од цвет ја зајакнува косата и ја промовира здрав скалп.Мазнење масло од авокадо moisturizes вашата глава и го намалува заплитане.Нашите Platinum клима уред работи за да додадете убави ледените боја на косата додека одржувањето на убава светлина на косата со тонирање бојата на кожата, смалување на исчезнува и напуштање на косата да се ревитализираат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите