.

.

Стандардна Платформа Камион, 1750 lb.

Стандардна Платформа Камион, 1750 lb.

DEN 936.00

Износ
Во продавницата.

'Платформа Камион, Капацитет 1750 lb., Дек Материјал Поли, Вкупна Висина 35-1/2 In., Вкупна Должина 63 Во., Вкупна Ширина 30 Во., Рициново Тркала Кол. 6 In., Рициново Тркала Цврст Материјал, Рициново Конфигурација (2) Крути, (4) Зглобот, Рициново Тркала Ширина 1-1/2 In., Број на Рициново Тркала 6, Дек Должина 50 Во., Дек Ширина 30 Во., Дек Висина 10-3/4 In., Продолжен Должина 50 Во., Сатенски Финиш, Боја Црвена, Рачка Џеб Локација Еден Крајот, Составени/Unassembled Unassembled'.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите