.

.

Дурам EPT-3048-95 Платформа Камион, 2000 кг, 30 x 48

Дурам EPT-3048-95 Платформа Камион, 2000 кг, 30 x 48

DEN 15432.96

Износ
Во продавницата.

Сите заварени 14 мерач на челична платформа.Платформата има усни надолу.Отстранлив 1-1/4-инчи дијаметар на цевка се справи.Лесно да се соберат, не се потребни алатки.Платформа Камион со 6 x 2 Фенолни casters, (2) крути, (2) зглобот, 1-1/2 усните со отстранлив форумот притисни рачка, сива.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите