.

.

Jammas 1E44F-5 Цилиндри за Трева Тример CG520 четка машина резервни делови 44-5 цилиндар за полнење 44mm и клипот поставен

Jammas 1E44F-5 Цилиндри за Трева Тример CG520 четка машина резервни делови 44-5 цилиндар за полнење 44mm и

DEN 1034.16

Износ
Во продавницата.

Функција : Еден Цилиндар,2-Мозочен Удар.Моќност тип : Бензински / Гас.Сечење вид : Прав Метал Ножот.Број на модел : 44-5. Трева тример делови : 44-5 Цилиндар.Производи : 1 E44 F-5 Цилиндри за Трева Тример CG520 четка машина резервни делови 44-5 цилиндар за полнење 44mm и клипот поставен 100% Сосема нов и висок квалитет КОЛИЧИНА : 1 сет ​Испорака : 24hours ако имаме во акции Белешки : -Треба да се овозможи 0.1-0.5 cm разлика се должи на рачно мерење. -Треба да им овозможи на бојата разликата се должи на различни компјутерски екран. -Ве молиме контактирајте со нас во прв пат откако се најде на производи не е точно една цел,ние ќе се реши imediatly во postive став. -Ви благодарам за вашето време!Објектот специфики : Функција : Еден Цилиндар,2-Stroke Power тип : Бензински / Gas Cutting вид : Прав Метал Blade Model број : 44-5 Grass тример делови : 44-5 Cylinder Brush машина : 44-5 резервни parts Grass тример : 44-5 цилиндар и piston Spare делови cg520 : 1 E44-5 F тример cylinder Cg520 цилиндар : 44-5 цилиндар за полнење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите