.

.

Речиси Природни 6832-S2 11 Здравец Цветни Свила Погон со Флорални Колонист (Сет од 2),Црвена,6.75 x 22.5 x 6.75

Речиси Природни 6832-S2 11 Здравец Цветни Свила Погон со Флорални Колонист (Сет од 2),Црвена,6.75 x 22.5 x

DEN 2303.76

Износ
Во продавницата.

Пластика.Колонист димензии : 4.25 H x 4.5 W x 4.5 D. Planters Вклучени.Целокупната димензии : 11 H x 13 W x 11 D.Деликатна ливчиња и бујна зелена.Се препорачува за засенчени места и внатрешна употреба.Монтажа тип : Десктоп.Овој пар на Geraniums е храбар и убава.Нејзините светли бои ливчиња и зелени лисја се создаде контраст со исклучен бои на цветни колонист.На intricacy на здравец е ливчиња додава текстура и длабочина на аранжманот.Совршен за на крајот маси, полици за книги, ноќта маси, и повеќе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите