.

.

Дурам EPT-2448-95 Платформа Камион, Фенолни, 2000 кг

Дурам EPT-2448-95 Платформа Камион, Фенолни, 2000 кг

DEN 2783.28

Износ
Во продавницата.

Сите заварени 14 мерач на челична платформа.Платформата има усни надолу.Отстранлив 1-1/4-инчи дијаметар на цевка се справи.Лесно да се соберат, не се потребни алатки.Платформа Камион со 6 x 2 Фенолни топ-на casters, (2) цврсти и (2) зглобот, усните надолу со отстранлив тубуларна форумот притисни рачка, сива.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите