.

.

Carlita ' s Цути Hydrangea Цвеќиња Руменило Вештачка Свила Hydrangea Пакет од 10 Цвеќе на Главата со Произлегува за Свадба Партија Дома Декор (АВТОМОБИЛ-10HY)

Carlita ' s Цути Hydrangea Цвеќиња Руменило Вештачка Свила Hydrangea Пакет од 10 Цвеќе на Главата со Произлегува

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Големина : Hydrangea цвеќе на главата се прибл. 7 инчи/18cm и на матични е за 9.8 инчи долго ,ова е многу полни и убави hydrangea цвеќе на главата со 54petals на секој цути.Материјал : вештачка свила hydrangea се направени од високо-квалитет на текстил и пластика ,произлегува се направени од пластика со железна жица внатрешноста, која може да ви помага да се наведнуваат произлегува во било кој дизајн што ви треба.Пакет : 10pcs целосна свила hydrangea главата со 10pcs долг произлегува во 9.8" и произлегува може да се намали со plier полесно да ги исполни вашите DIY барања.Предност : Вештачки цвеќиња може да трае засекогаш!нашата убава свила hydrangea цвеќиња со произлегува може да се преземат, освен и во комбинација.Што може да биде слободен да се наведнуваат или snip на hydrangea матични да се вклопи во вашиот вазна или centerpieces дизајн ,исто така, се неверојатно со мешање на нашата убава hydrangea цвет со други рози peonies да се направи некои посебни централен цвеќиња аранжман за вашиот посебен ден !.Мулти-за употреба : Совршен за правење centerpieces и договори, булчински туш декорација , бакнување топки, невести букет, цвет торта или било какви други цветни декорации што сакате во вашата свадба, партија, бебе туш или дома, итн.Боја : Руменило.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите