.

.

Dorman 741-762 Пред Возачот Страна Моќ Прозорец Моторни и Регулатор на Собранието за Одберете Buick Модели (OE FIX)

Dorman 741-762 Пред Возачот Страна Моќ Прозорец Моторни и Регулатор на Собранието за Одберете Buick Модели

DEN 1886.40

Износ
Во продавницата.

Подобрена замена - овој прозорец регулаторот и моторни собранието карактеристики додатоци во текот на оригиналниот дизајн за поголема сигурност.Неуспех-отпорни дизајн - карактеристики кабел тензија извори да се спротивстави на кабел ролна обврзувачки од недоволно тензија.Едноставна замена на - нема посебни алатки се потребни за да го инсталирате овој регулатор на собранието.Квалитетот инженерство - дизајниран во сад и поддржан од страна на децении на автомобилски резервни искуство.Осигурете се вклопуваат – за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Стил : Возачот Страна (LH).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите