.

.

G&W 150W 110V Оборотните Бустер Пумпа Домашна Топла Вода леано железо со 3/4 да 1/2 адаптери 35ft Главата 7GPM

G&W 150W 110V Оборотните Бустер Пумпа Домашна Топла Вода леано железо со 3/4 да 1/2 адаптери 35ft Главата 7GPM

DEN 1535.76

Износ
Во продавницата.

G&W 150 W 110 V Оборотните Бустер Пумпа Домашна Топла Вода леано железо со 3/4" да 1/2" адаптери 35ft Главата 7 GPM. 35ft Главата 7 GPM.Се користи за градот згради, Одлична за Соларни Грејачи, приградски вили, куќи, водата и под притисок со индустриска опрема, клима уред, бојлери, соларни циркулација на вода, топла вода циркулира и топло, и така натаму. 3 позиција switch што е објаснето подолу.G&W 150 W 110 V Оборотните Бустер Пумпа Домашна Топла Вода леано железо со 3/4" да 1/2" адаптери 35ft Главата 7 GPM Користи за градот згради, Одлична за Соларни Грејачи, приградски вили, куќи, водата и под притисок со индустриска опрема, клима уред, бојлери, соларни циркулација на вода, топла вода циркулира и топло, и така натаму.Ова одделение има 3 позиција на прекинувачот, позиција auto ќе го вклучите пумпа кога протокот сензор сетила тек, така што кога ќе се отвори славина или апаратот се користи, пумпа автоматски ќе се вклучи за да се зголеми вода под притисок.Прирачник позиција ќе се задржи на пумпата работи или ако сакате да се контролира на пумпа со друг уред, како контрола на температурата тогаш можете да го користите прирачник прекинувач позиција и контрола на пумпата со вашиот уред.другите се префрлите позиција само ќе исклучување на пумпата.Оваа единица може да се користи и како циркулираат пумпа за централизирана топла вода системи, каде што треба да циркулира топла вода да имаат инстант топла вода во моментот на употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите