.

.

Avery Производи - Avery - Фото Страници за Шест 4 x 6 Мешан Формат Фотографии, 3-Дупка удирани со тупаници, 10/Пакет - се Продава Како 1 Пакет - Тешки-мерач, јасно полипропилен л?

Avery Производи - Avery - Фото Страници за Шест 4 x 6 Мешан Формат Фотографии, 3-Дупка удирани со тупаници,

DEN 207.36

Износ
Во продавницата.

Photo_Albums_Accessories_Type - Страници.Ширина - 8 1/2".Висина - 11 1/4".Photo_Width - 4".Киселина-слободен полипропилен фото страници може да помогне да се заштитат фотографии.Се меша и натпревар страници за да го прилагодите фото албум.Простор за заштеда на страниците на сите ваши фотографија потреби.Индивидуални џебови заштита на фотографии од smudges, нечистотија и гребнатини.Идеален за долгорочно складирање, не-ПВЦ.Бесплатни полипропилен материјал е киселина-бесплатно и нема да ги укине печати.Одговара на стандард три-прстен врзива.Фото Албуми Додатоци Тип : Страници Ширина : 8 1/2amp;quot; Висина : 11 1/4amp;quot; Фото Ширина : 4amp;quot;.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите