.

.

Ambesonne Музички Театар Туш Завеса, Гроздобер Класичната старомодни Музички Театар за Изведувачки Уметности, Ткаенина Ткаенина Бања Оркестарот Сет со Куки, 70 Долго, Mar

Ambesonne Музички Театар Туш Завеса, Гроздобер Класичната старомодни Музички Театар за Изведувачки Уметности,

DEN 670.80

Износ
Во продавницата.

Полиестер.Увезени.Мерења - 70 инчи долго x 69 инчи широка.Не лагер е потребно. 12 куки вклучени.Направен во Турција.Направени од Високо квалитетни %100 полиестер турски ткаенина материјал.Отпорен на вода.Не-винил.Не-PEVA.Лесен за употреба - Машина мие и суши брзо.Карактеристики живописни бои и јасна слика.Не исчезнува.Додава голема перспектива - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Дизајнер дело - Не е честа појава и обично туш завесата може да се најдат насекаде.Уникатен.Вистински.Забава.Големина : 70" Долго.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите