.

.

12 Компјутери Сјајот Poinsettia Вештачки Цвеќиња - Божиќ Црвено Poinsettia Украси Дрво Цвеќиња Украси за Божиќ/Празник/Сезонски/Свадба Оркестарот

12 Компјутери Сјајот Poinsettia Вештачки Цвеќиња - Божиќ Црвено Poinsettia Украси Дрво Цвеќиња Украси за Божиќ/Празник/Сезонски/Свадба

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

ЛЕСНО ДА ги КРАСАТ - Секој вештачки poinsettias цвеќиња доаѓа со матични по грбот, удар на pointy крајот на дното на првиот цвет, а потоа се врзуваат или едноставно удар на другиот крај во елка/божиќ венец така што лесно може да ја додадете на било каде сакате или притисни го директно во елка/Божиќ венец.ГОЛЕМИНА И МАТЕРИЈАЛ - Секој poinsettia е во дијаметар од прибл. 15 cm/ 5.9 инчи.Нашите вештачки poinsettia цвеќиња се направени од високо квалитетни пластични со сјај во прав.Лесен, но издржливи, флексибилни жичен произлегува ги направи еден напор домот и тие се само совршен за вашата Божиќ декорација.PACAGE ВКЛУЧУВААТ - Доаѓаат со 12 poinsettia божиќ цвеќиња, 12 произлегува.Тоа е многу погодна за пополнување на места изложени на елката, само совршен за вашата Божиќ декорација.НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА БОЖИЌ ДЕКОРАЦИЈА - Божиќ poinsettia украси лесно да се закачите на дрвото, погоден за божиќ дрво декорација, куќа оркестарот, Божиќ венец, Божиќ подароци и други Новогодишни украси.Тие ќе остане убава и пенливи во текот на одмор.Ве МОЛИМЕ да БИДАТ СВЕСНИ - Поради долги транспорт, сјајот може да падне за време на транспортот ,што е нормално.Нашите вештачки poinsettia цвеќиња се направени од високо квалитетни пластични со сјај во прав.Дијаметарот на poinsetta цвет е за 5.9".Тие ќе остане убава и пенливи во текот на божиќните празници.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите