.

.

Scicalife 4pcs Род Крајот Имајќи Професионални Нерѓосувачки Челик Само Женски Подмачкување Десната Рака Женски Навој Конектор Заеднички 4X1.9cm

Scicalife 4pcs Род Крајот Имајќи Професионални Нерѓосувачки Челик Само Женски Подмачкување Десната Рака Женски

DEN 347.76

Износ
Во продавницата.

- Иновативни сферични инкрустирани композитни дизајн го прави имајќи само-подмачкување во текот на работниот процес, што го прави помазна и потрајни.Исклучителна изработка и разумен дизајн го прават тоа многу практичен и лесен за употреба.Опис си уште се во потрага по ефикасни и погодни род крајот лежишта?Нашите производи ќе биде вашиот добар избор.Направени на квалитетот на метални материјали, тоа е безбедно и трајни, не е лесно да се деформирани или corroded.- Можете да ги купите овој ефикасни и практични род крајот имајќи по прифатлива цена.Таа има добра изработка на детали, мазни рабови и удобно допир, кој гарантира вашата безбедност.- Големина : За 4.- Боја : Избрани Боја.Пакет Вклучувајќи 4 x Род Крајот Имајќи.Оваа одлична механичка опрема имајќи замена на делови може да ви помогне да се подобри ефикасноста, заштеда на време, и да ви донесе максимална погодност.Карактеристики - Боја : Избрани.- Големина : 4 X1.Можете да ги купите овој ефикасни и практични род крајот имајќи по прифатлива цена.- Таа има добра изработка на детали, мазни рабови и удобно допир, кој гарантира вашата безбедност.- Приоритетни материјали, добар квалитет, безбедни, издржливи и практични.Тоа е, главно, погоден за замена на делови на опремата, за да подобро за подобрување на работа ефикасност на опремата и заштедете повеќе време.Приоритетни материјали, добар квалитет, безбедни, издржливи и практични.- Материјал : не ' Рѓосувачки челик, железо.- Тоа е, главно, погоден за замена на делови на опремата, за да подобро за подобрување на работа ефикасност на опремата и заштедете повеќе време.Иновативни сферични инкрустирани композитни дизајн го прави имајќи само-подмачкување во текот на работниот процес, што го прави помазна и потрајни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите