.

.

СЕТ ОД 3 ВИСОК СЈАЈ Вгнездување на Крајот Маси - PAK Дома Круг Дрво Редење Кафе Страна Акцент Табели со Метални Нозе за Дневна Соба, Home Office, Nightstands за Спалната соба, Здра

СЕТ ОД 3 ВИСОК СЈАЈ Вгнездување на Крајот Маси - PAK Дома Круг Дрво Редење Кафе Страна Акцент Табели со Метални

DEN 2399.76

Износ
Во продавницата.

Круг Дрво Редење Гнездење Маси имаат елегантен изглед, трајни перформанси, удобен и не-токсични функција.На доверлив извор за стилски мебел за секој буџет.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА ЗА МАЛИ ПРОСТОРИ : се Вклопува во вашиот простор, се Вклопува во вашиот буџет.КУПИ СО ДОВЕРБА : Дизајниран и произведен од страна на PAK ДОМА.МУЛТИ ФУНКЦИЈА : Преносни простор за заштеда на енергија гнездење табели може да се користи како функционална страна на маса, софа, маса, столица маса, акцентот маса, кафе на маса, чај маса, растенијата стојат, говорникот стојат, читање маса, агол маса во дневната соба, трпезарија, home office и балкон, табела светилка, ноќната, кревет од страна на маса за спални соби.3" дијаметар x 18.ЛЕСНО СОБРАНИЕТО & ИСЧИСТИ : Лесно да се соберат во неколку минути со вежба, вклучувајќи ги и сите хардверски компоненти и инструкции.Заоблени работ дизајн може да се спречи потенцијалната штета и повреди.Против пролизгување пластична подлога на дното на кафе на маса нозе ги прави стабилни и да се спречи гребење на подот.Лесен дизајн и лесно да се движите и да се носи.3" дијаметар x 21.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите