.

.

DearHouse Вештачки Цвеќиња, 7 Компјутери Лажни Цвеќиња Свила Вештачки Hydrangea Булчински Свадба Букет за Домашна Градина Партија Свадба Декорација ,Multicolor

DearHouse Вештачки Цвеќиња, 7 Компјутери Лажни Цвеќиња Свила Вештачки Hydrangea Булчински Свадба Букет за Домашна

DEN 2349.60

Износ
Во продавницата.

Ќе можат да работат со овие свила цвеќиња за да се создаде многу убави букети за DIY цветни аранжмани оркестарот што совршено се вклопува во вашите лични украси.Букет висина : Околу.Материјал : Изработени од свила текстил, пластика пол, цвет средината жица прачка ,може да биде искривен облик или чистење, не грижете се за bended гранки предизвикани од транспортот.

Параметрите на производот

Category:
Artificial 7 Head Material

Им се допаѓа и на купувачите