.

.

[2-Pack] AA28186 Диск Harrow Лого со Станбен Целосна Собранието Комплет, 2-3/16 Круг Создаден Имајќи. [Одговара: AA30942, Големите Рамнини 822-207C, Кент FC2286]

[2-Pack] AA28186 Диск Harrow Лого со Станбен Целосна Собранието Комплет, 2-3/16 Круг Создаден Имајќи. [Одговара:

DEN 2615.76

Износ
Во продавницата.

✔️[Дел Број] - AA28186, P28186. ✔️[Другиот Дел Број] - AA30942, Големите Рамнини : 822-207 C, FC2286. ✔️[Имајќи Го Понесе] - 2-3/16" Круг Понесе. ✔️[Fitment] - Компатибилен со Tillage(s) 310, 315, 330, 331, 335, 340, 350, 355, 360, 370, 512, 637, 640, 650, 670. ✔️[Собранието Ги Содржи] Круг Создаден Имајќи, Прирабница За Полнење, Заптивка, Орев & Гром.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите