.

.

Силен Mojo Etch Скица Гигант Гумени Базен Плови за Деца и Возрасни - Гумени Сплав која е идеална за Две Лица - Над 6 Метри Височина - Официјално Лиценцирани - Како што се Гл

Силен Mojo Etch Скица Гигант Гумени Базен Плови за Деца и Возрасни - Гумени Сплав која е идеална за Две Лица

DEN 938.00
DEN 959.76
-2 %

Износ
Во продавницата.

КАКО ШТО СЕ ГЛЕДА ОД ДЕНЕС ШОУ!Вашиот омилен Etch-A-Скица играчка е сега двојно базен дневна мат!Забава, крупните и дизајниран за удобност така можете да салон на целиот ден, долго во вода.Одговара на две возрасни лица и карактеристики јасна центар за сите-над сонцето, вклучува две изградена-во купот на сопствениците.СТИЛСКИ И ТРЕНДОВСКИ : дадат изјава во вашата следна базен партија со оваа реплика Etch-A-Скица базен плови!Ретро throwback дека прави голем разговор парче, како и одлично место да се дружат!.СУПЕРИОРЕН ПЛОВНИ & ИЗГРАДБА : Материјал што останува кул во жешко сонце.Издржливи и удобно ќе се задржи живот од изгрејсонце до зајдисонце!Поддржува до 500 кг.Две инфлацијата вентили со течење-доказ шевовите.Лесно да се чисти и да ги чува!.ЗАБАВА И ФУНКЦИОНАЛНА : Безбедно и лесно да се постави со две инфлацијата вентили дека нема да излегуваат во јавноста!Тоа е совршена дневна плови за дружење во базен, сонцето тен или само се забавувате!Го прави голем дар за сите прилики!.НАМЕНЕТА ЗА СИТЕ ВОДАТА ПРИЛАГОДУВАЊА : Вклучува 1 Etch-A-Скица Базен Дневна Плови и поправка комплет.Набори до лесно и удобно, по употреба за складирање и патување.Дизајниран за да се справи со сите водата поставувања како базен, плажа, езеро или река!.ОПУШТЕТЕ се И УЖИВАЈТЕ : Чувајте ги вашите ладни пијалоци затвори - две првенство носители се секогаш во раце дофат на вашиот омилен пијалок!ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Ова не е lifesaving уред.Не оставајте деца без надзор кога е во употреба.За користење со Возрасни надзор само.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите