.

.

4 Пакет Божиќ Црвено Вештачки Цвеќиња Букет со Лажни Свети Бобинки за Божиќ Дома Вазна Градина Партија Аранжман Табела Centerpieces Декорации

4 Пакет Божиќ Црвено Вештачки Цвеќиња Букет со Лажни Свети Бобинки за Божиќ Дома Вазна Градина Партија Аранжман

DEN 2332.80

Износ
Во продавницата.

Материјал : Божиќ букет цвеќе е направен од борови шишарки, црвени бобинки и свила лисја, пластични гранка.Големина : цвет глава дијаметар од околу 6.3"/16cm, вкупната должина 11.4"/29cm.Од вашето кафе табела на вашиот mantel, место на оваа колекција на Божиќ остава произлегува насекаде во вашиот дом кој ќе го видите се вклопуваат!Украсите вашиот кујни, бањи, и маса settings!Тоа го прави една прекрасна додатен за вазни, кошеви, пластични садови и метални кофи.Совршен за Внатрешна, Надворешна, Свадба, Врати, Камин, Божиќ, Фестивал, и Вечера.Пакет Conents : 4 x Божиќ вештачки цвеќиња снопови,вазна не е вклучена.Боја : Божиќ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите