.

.

У-Брод Платформа Камион,2000 lb,61. L

У-Брод Платформа Камион,2000 lb,61. L

DEN 2783.28

Износ
Во продавницата.

Акции Подигање и Putaway Коли.Материјал Ракување.Земја на Manufactury : Кина.Комерцијален Бренд : Дејтонскиот.У-Брод Платформа Камион, Капацитет 2000 lb., Дек Материјал Дрво, Рачка Тип Наведнуваат, Вкупна Висина 61., Вкупна Должина 61., Вкупна Ширина Во 16., Рициново Тркала Кол. 8 Во., Рициново Тркала Материјал Полиуретан, Рициново Конфигурација (4) Зглобот, (2) Крути, Рициново Тркала Ширина 2 In., Број на Рициново Тркала 6, Дек Должина 60 Во., Дек Ширина Во 16., Дек Висина 11-3/4 In., Рамка Материјал Челик, Мерач 10, Прав Обложени Заврши, Боја Црвена, Рачка Џеб Локација Двојна Завршува.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите