.

.

Salomon Однапред Кожата 12 Поставите Работи Хидратација Вест

Salomon Однапред Кожата 12 Поставите Работи Хидратација Вест

DEN 5966.88

Износ
Во продавницата.

Идеален за долгите денови на водење на патеки или дербито на ultras. 88% најлон/12% elastane ткаенина.Sternum рака систем за прилагодливи & безбедна одговара.Повеќе џебови за чување на вашите податоци.Рефлексивни детали на сите страни за дополнителна безбедност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите