.

.

Тешка категорија на Состојба Заштитници, Има 8.5 x 11 инчен Листови, 9.25 x 11.25 инчен Врвот Товарење, Јасно, Засилен 11-Дупка, Киселина-Бесплатно, Архивирање и Безбедно за Д?

Тешка категорија на Состојба Заштитници, Има 8.5 x 11 инчен Листови, 9.25 x 11.25 инчен Врвот Товарење, Јасно,

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - RUBEX лист заштитници се ПВЦ слободни, киселина слободни, мирис слободни и изработени од еколошки безбедно рециклираат полипропилен.5 x 11 инчен трудови и ќе го задржи вашето стандард писмо, големина трудови безбедно во повеќето прстен врзива, хартија врзива, папки или слични канцелариски производи.Печат на 3 страни и да се фали пред-удирани со тупаници дупки кои ги усогласат со 3-прстен врзива и 2-prong извештај го опфаќа, тие ви помогне да се зачува трудови, чувајте ги за подоцнежна употреба, и се презентираат на професионален начин да се надзорници и клиенти.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Топ вчитување 9.RUBEX тешка категорија Лист Заштитници : ОДЛИЧНА ЗАШТИТА - Нашите полипропилен лист заштитници апсорбира носат & солза, дава одлични перформанси, издржливост и чести секојдневна употреба дома, во училиште или канцеларија.АРХИВСКИОТ БЕЗБЕДНО - ПВЦ слободни, киселина слободно и безбедно архивирање на пластични ракави за прстен врзива се направени со не-стап материјал кој се избегнува подигнување или пренесување на мастило врзивно ракави, а тоа се чуваат на полици, архиви, безбедно кутии или пластични кутии.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите