.

.

CQYD Нови Carburetor Поправка Комплет за Број 2475703 2475703-S 24-757-03-S

CQYD Нови Carburetor Поправка Комплет за Број 2475703 2475703-S 24-757-03-S

DEN 372.00

Износ
Во продавницата.

Секој комплет содржи сите потребни делови како слика покажува за обнова на вашиот стар ОЕМ carburetor.Carburetor комплет заменува Бр 24-757-03-S. Одговара : CH18-CH25, CH620-CH740 & LH685-LH755. Ние се користи топ квалитетни материјали, чиста месинг џет игли, точни maching, висок квалитет на гумена заптивка.Пакет се Вклучени : 1 х Сет на Carburetor Обнова на Полнење.Carburetor Ремонт Поправка Комплет.Го заменува 24 757 03-С. Вклопува CH18-CH25 со Keihin Карбураторите CH620-CH740 & LH685-LH755. Бренд Нови Замена Carburetor комплет заменува Бр 24-757-03-S Целосен комплет за обнова на вашиот стар ОЕМ Carburetor.Секој комплет содржи сите неопходни делови како на сликата покажува.Се Компатибилни : CH18-CH25, CH620-CH740 & LH685-LH755 Пакет се Вклучени : 1 х Сет на Carburetor Обнова Комплет ЗАБЕЛЕШКА : Она што го гледате на сликите се токму она што ќе добиете.Слики кои се користат се точната комплет дека ќе добиете.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите