.

.

Jinyi PCIE Стој, 6pin Интерфејс Стабилна Врска PCIE Столб Адаптер Картичка Multilayer Заштитените за матичната Плоча

Jinyi PCIE Стој, 6pin Интерфејс Стабилна Врска PCIE Столб Адаптер Картичка Multilayer Заштитените за матичната

DEN 566.40

Износ
Во продавницата.

Функција : 1.На графички картички слот се заштитени, и графичка картичка врска е стабилна. Лесно да се Маршрута : USB кабелот е мека и стабилна, лесно да се рута, и графичка картичка може да бидат поставени по желба.0 Податоци Line1 x Кабелот за Напојување.Како да го Користите : Plug и play Specification : Предмет Тип : PCIE Столб Адаптер Card Material : PCBInterface : PCIE 1x System Поддршка : за Linx, за Xp, за Win7 8 10 Пакет Листа : 1 x PCIE 1 X Столб Адаптер Card1 x PCIE 16 X Столб Адаптер Card1 x USB3.Фиксна Клип : слот е опремен со фиксна клип, кој е полесно да се отстрани и да се поправи графичка картичка, и графичка картичка ќе не падне надвор од слотот.Multilayer Заштитените : На PCIE конектор усвојува мулти слој заштитените жица, која има добар ефект.На графички картички слот се заштитени, и графичка картичка врска е стабилна. 8 Кондензатори : На графичка картичка напојување усвојува 8 кондензатори, што го прави графичка картичка напојување повеќе стабилно и безбедно. Фиксна Клип : слот е опремен со фиксна клип, кој е полесно да се отстрани и да се поправи графичка картичка, и графичка картичка ќе не падне надвор од слотот. 6pin Интерфејс : адаптер картичка има 6pin интерфејс за зајакнување на напојување, така што напојување на графичка картичка е независен од матичната плоча.Лесно да се Маршрута : USB кабелот е мека и стабилна, лесно да се рута, и графичка картичка може да бидат поставени по желба.8 Кондензатори : На графичка картичка напојување усвојува 8 кондензатори, што го прави графичка картичка напојување повеќе стабилно и безбедно. 6pin Интерфејс : адаптер картичка има 6pin интерфејс за зајакнување на напојување, така што напојување на графичка картичка е независен од матичната плоча.

Параметрите на производот

Item Type:
PCIE Riser Adapter Card
Material:
PCB
Interface:
PCIE 1x
System Support:
for Linx, for Xp, for Win7 8 10
Package List:
1 xPCIE 1X Riser Adapter Card1 x PCIE 16X Riser Adapter Card :
1 x USB3.0 Data Line :
1 x Power Cord :

Им се допаѓа и на купувачите