.

.

Безжична Earbuds Bluetooth Слушалки со Полнење Случај Водоотпорни Слушалки 3D Стерео Earpods Воздух Пупки во Уво на Уво Пупки Вграден Микрофон Допир Контрола Слушалки за Android/Т

Безжична Earbuds Bluetooth Слушалки со Полнење Случај Водоотпорни Слушалки 3D Стерео Earpods Воздух Пупки во

DEN 839.76

Износ
Во продавницата.

ВИСОК КВАЛИТЕТ на БАС И БУЧАВА - Ексклузивни возачот пумпи од најдлабоките бас со ултра-јасен звук.Во уво бучава технологијата го намалува метежот и да се релаксираат вас целосно со стерео звук ефекти.Одличен придружник за внатрешна тренингот, отворено работи или авионски патувања.КУЛ МАГНЕТНА ПРИВЛЕЧНОСТ - магнет Blue Tooth Слушалки се закачи за едни од други, како ѓердан, одржување на слушалки од заплитане и безбедна од испаѓање, како и создавање на стилски спортски начин на живот изгледа.УПОТРЕБА - Идеален за Трчање, Џогирање, Пешачење, возење Велосипед, Фитнес, Седи од страна на базен и др.Овие спортови слушалки нудат удобност уво совети, за да остане во ушите за неколку часа удобно што ги прави најдобрите работи Bluetooth слушалки на пазарот.Нејзините IPX 4 водоотпорен рејтинг им овозможува на овие earbuds да се користи во било која пригода.ПОСТОИ MUTIFUNCTION КОПЧЕ - Кога ќе се вози или спорт,можете лесно и слободно tocontrol плеј/пауза,одговорите на повик/Одбивање на повик ,Горе/Долу јачина,одберете songs.ПОГОДЕН ЗА Поддршка на спарување на уреди за да се pluay музика како што се mobilee телефон,таблет,TV и др.Гласот прашува ве молиме полнење кога батеријата е на ниско ниво,кога целосно наполнета тоа автоматски ќе се отсечени моќ за да се избегнат полнење на батеријата премногу да се оштети батеријата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите