.

.

HEATLAND 42 Вдлабнати Електричен Камин Ѕид Монтирани, Повеќе Бои Прилагодливи ,Двојна Контрола на Далечинскиот управувач и Екран на Допир, Широк Вдлабнати Камин Греј?

HEATLAND 42 Вдлабнати Електричен Камин Ѕид Монтирани, Повеќе Бои Прилагодливи ,Двојна Контрола на Далечинскиот

DEN 247.20

Износ
Во продавницата.

Овој тенок електричен камин доаѓа со лесен-за-се следат инструкциите, за да им помогне на сопствениците на куќи да ја инсталирате на единица на сопствените.Можноста за да го прилагодите вашиот атмосфера на вашите потреби само правото расположение~. 【Стилски Дома Décor】 : електронски камин е совршен за модерен мебел décor. 【Вдлабнати /Ѕидот Монтирани Инсталирате】:Две инсталација методи се наменети, Можете да ја вградите во кабинетот или инсталирате на ѕид за да се зачува простор.Дали спална соба, дневна соба, купатило или подрумот, каминот секогаш го наоѓа своето место.Грејач може да се работи без топлина, само пламен во потоплите клими.Овој апарат е за употреба на 120 Volts.Употреба LED технологија да заштедат време и енергија како овој електричен камин вметнете произведува не неуредна или штетни работи, безбеден за луѓето и животните. 【Безбедност Дизајн】 : Опремен со безбедносни cut-off уред за прегреат заштита.Изберете соодветна локација што не е подложно на влага и е далеку од drapes, мебел и голем сообраќај области.Електронски ѕид камин како совршен за модерен мебел décor.Препорачливо е дека ова камин се позиционираат на царинење од најмалку 8 инчи под таванот.Можете да ја смените бојата на 13 пламен бои и 13 пламен кревет бои.Дали спална соба, дневна соба, купатило, или подрумот, електричен камин грејач секогаш го наоѓа своето место.【Реални Пламен Ефект】 : На ѕид месеци електричен камин природни доволно пламен.Кога сте подготвени да спијам тајмер ви помага да се затвори единица исклучување по определен период на време, од 1 до 9 часа; Употреба LED технологија за да заштедите време и енергија; како овој електричен камин произведува не неуредна или штетни работи, безбеден за луѓето и животните.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите