.

.

Teng Tools 7 Инчен Хром Молибден Винил Натопена се Справи со Lineman е Клешти - MB451-7

Teng Tools 7 Инчен Хром Молибден Винил Натопена се Справи со Lineman е Клешти - MB451-7

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Карактеристики цевка зафат и serrated зафат површината со 80 степен сечење агол.Направен од хром молибден челик за дополнителна сила.Винил обложени справи обезбедува удобен зафат и намален замор при работа.Сечење Капацитет Пијано Жица : 0.07 инчи.Сечење Капацитет на Хард Жица : 0.08 инчи.Сечење Капацитет Средна Цврстина Жица : 0.15 инчи.Должина : 7 инчи.Доживотна гаранција.Карактеристики цевка зафат и serrated зафат површината со 80 степен сечење агол.Направен од хром молибден челик за дополнителна сила.Винил обложени справи обезбедува удобен зафат и намален замор при работа. 0.07 инчи. 0.08 инчи. 0.15 инчи. 7 инчи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите