.

.

Агол Заштитник Бебе, 10 Парчиња Табела Агол Чувари, Бебе Доказ Агли и Рабови, Табела Агол Potectors за Бебе Кафе Браун

Агол Заштитник Бебе, 10 Парчиња Табела Агол Чувари, Бебе Доказ Агли и Рабови, Табела Агол Potectors за Бебе

DEN 239.04

Износ
Во продавницата.

17 n, Висина : 1.Најдобро од сè, тоа може да ги отстранува преостанатите трага без оштетување на мебел.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 【Одговара за Различни Мебел】бебето безбедност комплет може да се користи на маса, маса, ѕид, кое било место со не пријателски агол или на работ, тоа може да се користи во дрво, стакло, алуминиум, керамички плочки, мермер, метал, цемент, итн. 【Лесно да се Инсталира 】Под нашите инструкции, можете лесно може да заврши инсталацијата со себе.38 во, Дебелина : 0.Аголот заштитници за мебел, може да се користи на Маса, Лоши, Кујната.Совет : ве Молиме откине бел слој при инсталирањето, користењето ефект на производот не ќе бидат погодени од боја на слој.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите