.

.

FASJ Хоризонтална шипка, Двојно Заклучување на Железо 380kg Товарот Растеглив се Повлече‑up Бар, Сали се Повлече-Up за Внатрешна Фитнес

FASJ Хоризонтална шипка, Двојно Заклучување на Железо 380kg Товарот Растеглив се Повлече‑up Бар, Сали се Повлече-Up

DEN 2490.96

Износ
Во продавницата.

Проширување и издолжување на екстра‑дебел 8‑облик база е повеќе стабилна и безбедна без оштетување на ѕидот на рамка на врата.Зајакнување на двојно заклучување, безбедно да виси тоа често без олабавување, и додадете две брзини на лево и десно страни да се зајакне и да се стабилизира и да одбие да се олабави.Многу погодна за внатрешна фитнес, како што се повлече-up, итн.Ултра‑дебел слика осум дизајн, товарот до 380 килограми, зголемување на стабилноста и гарантира безбедност.Вграден‑во навој телескопски стап, слободен за контрола на далечина, телескопски стап е прецизен за да се гарантира вашата безбедност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите