.

.

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-PTC-PBT-404 Polybutylene Притисни за да се Поврзете Цевка Фитинзи Машки 45 Степен Лактот: 1/4 Цевка 1/8 NPT Машки

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-PTC-PBT-404 Polybutylene Притисни за да се Поврзете Цевка Фитинзи Машки 45 Степен Лактот:

DEN 334.32

Износ
Во продавницата.

Материјал : Polybutylene; Стил : Машки 45 Степен Лактот; Облик : 45 Степен Лактот; За Цевка OD : 1/4".Конекција (A) : 1/4" Цевка; Поврзување (Б) : 1/8" NPT Машки.Цевка Тема Тип : NPT Машки; Цевки Големина : 1/8"; Цевки Тема Материјал : Никел-Обложено Месинг; Цевки Тема Пломби Материјал : PTFE.Телото Боја : Светло Сива; Прстен Ослободување Материјал : Пластика; Прстен Ослободување Боја : Нерѓосувачки Челик; Грчевито Држејќи Се Прстен Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.О-Прстен Материјал : Buna-N; Работен Притисок : 145 psi; Макс Притисок : 350 psi; Max Вакуум : 28 во.на Хг @ 72° F.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите