.

.

Backbayia Дрвени Мини Табла Знаци Chalkboard Застане за Држачот за Свадба Партија Роденден

Backbayia Дрвени Мини Табла Знаци Chalkboard Застане за Држачот за Свадба Партија Роденден

DEN 324.00

Износ
Во продавницата.

Единствена, едноставен и гроздобер дизајн.Совршен за свадба партија табела декорација и домашна декорација.Овие табла ќе биде одлично да се користи за writting информации, свадба услуги, подароци ознаки, цена тагови или само декорација,итн.Тоа, исто така можете да ја внесете во цвет тенџере како ознака за цвет.Дизајниран со круг база, слободни стои мини meaaage одбор.Опис : - Единствен, едноставен и гроздобер дизајн - Совршени за свадба партија табела декорација и домашна декорација. - Овие табла ќе биде одлично да се користи за writting информации, свадба услуги,подароци ознаки, цена тагови или само декорација,итн. - Тоа исто така може да ја вметнете во цвет тенџере како ознака за цвет. - Дизајнирани со круг база, слободни стои мини meaaage одбор.Спецификација : - Материјал : Дрво - Големина?14.5x10x4.5cm / 5.71x3.93x1.77inch Пакетот Вклучува : 20 Парчиња Мини Табла имаме многу години на искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Параметрите на производот

- Material:
Wood
- Size?14.5x10x4.5cm / 5.71x3.93x1.77inch :
Package Includes:
20 Pieces Mini Blackboard
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :

Им се допаѓа и на купувачите