.

.

Надворешни Цврста Состојба Диск 2TB, Ултра-Тенки USB 3.1 Тип-C Надворешни Цврста Состојба Диск 2000GB Преносни Складирање Диск, Компатибилни со КОМПЈУТЕР, Лаптоп и Mac (2TB, Си?

Надворешни Цврста Состојба Диск 2TB, Ултра-Тенки USB 3.1 Тип-C Надворешни Цврста Состојба Диск 2000GB Преносни

DEN 959.76

Износ
Во продавницата.

0, поддржува ТВ, телефон, таблета, камера, PS4, PSP и други уреди.Материјал : алуминиум легура 3.Факултативна Боја : Црна/Сина/Red/Сребрена 4.OTG конектор : USB-C до кабел + USB-НА-на-C порта, поврзете го диск директно на вашиот мобилен телефон и пристапете до вашите датотеки веднаш.Назад компатибилен со USB 3. 【Силна Компатибилност 】- надворешниот SSD е компатибилен со Windows, Linux, Android и сл системи, и ги поддржува сите видови на КОМПЈУТЕР со USB порта, и најновите лап-топ компјутери и паметни телефони со Тип-В порта.Ве молиме овозможи 1-5мм отстапување се должи на рачно мерење.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Компатибилен систем : Windows XP / Vista / 7 / 88.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Вистинските бои можат да бидат малку различни, поради различни монитори.Вашите дигитални податоци ќе бидат заштитени и дали во канцеларија или на отворено.Големина : 3.0 или повисоко уреди кои поддржуваат OTG Пакет се Вклучени : 1pc x Надворешни SSD Хард Диск 1pc x USB Кабел Имајте на ум : Други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : 1. 【Извонредни Перформанси】Поддржани со вграден-во NAND Флеш & USB 3. 【Ултра-Лесни Екстремни Преносни】Надгради преносни цврста состојба диск со големина на 100x30x9mm/3.Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Преносни цврста состојба диск одговара на вашиот пренослив бара во секое време секаде ако било кој уред со USB слотови може да се пристапи.

Параметрите на производот

1.Condition:
Brand New
2.Material:
aluminum alloy
3.Optional Color:
Black/Blue/Red/Silver
4.Size:
3.9x1.26x0.35in
5.Capacity:
2TB
6.Interface:
USB 3.1 Gen1
7.Compatible system:
Windows XP / Vista / 7 / 88.1 / 10, OS X 10.6, Linux Kernel 2.6
8.Mobile device compatible system:
Android 5.0 and higher devices that support OTG
Package Included:
1pc x External SSD Hard Drive :
1pc x USB Cable :
Note:
Other accessories demo in the picture is not included. :
Actual colors may be a little different due to different monitors. :
Please allow 1-5mm deviation due to manual measurement. :

Им се допаѓа и на купувачите