.

.

MJMP Чување на Кутии Плакар Облека Сива Кутии за Складирање Количка за Дома, Колеџ ученичкиот дом, Плакар, Спална соба, Подрум, Таванот, Под Кревет Складирање

MJMP Чување на Кутии Плакар Облека Сива Кутии за Складирање Количка за Дома, Колеџ ученичкиот дом, Плакар,

DEN 503.76

Износ
Во продавницата.

ГОЛЕМИНАТА и СКЛАДИРАЊЕ : 15.7 X11.8 X7.9 инчи.Капацитет на складирање е 22 литри,Голем капацитет, може да биде ставен на ќебиња, утешители, перници, играчки, облека и книги.МАТЕРИЈАЛ : изработени од памук помеша ткаенина.Мека и нежна текстура, судир на ретро и модата.ФУНКЦИЈА : Здрав двојно zip затвора непречено,да работи добро и организирани, лесно да се префрлите во продавница сезонски облека, или да се подготви за прва помош комплет за вашиот автомобил.Кога не е во употреба, тоа лесно може да се здипли рамни и се стави настрана без преземањето на просторот.Лесно да се движите : На здрав справи со дизајн гарантира дека гардероба складирање торба е издржлив и лесен за транспорт.ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНА : шкафче,таванот, подрум, dorm соба, наметка соба, под кревет, во автомобил.MJMP Складирање Boxes SIZE : 15.7" X 11,8" X 7.9"БОЈА : Grey FEATURE : Dual zippered затворање дизајн плакарот organizers Lightweight, преносни, и количка за складирање bags A вкупно две челик полици со капацитет за складирање на 22 литри.Одлично за дома, колеџ ученичкиот дом, плакар, спална соба, подрум, таванот, под кревет за складирање и more Assembly method Unzip на патент и отворете го задниот капак.Стави на полицата исправено и да им помогнам на полица до крајот според насоката на знакот.Стави во предмети што треба да се стави, и потоа затворете го патент.Precautions Do не се мијат со вода, стави кајгана, формалдехид и други лекови за да се избегне промена на бојата или fading Do не се чува во местата изложени на директна светлина и места со тешки humidity Do не се впие во вода за да се спречи staining Do не чекор на тоа или да го применуваат force The железо челик рамка избегнува водената пареа колку што е можно за да се спречи rust Packing A сива складирање box What чекаш, не побрзај да го стави на ред!!!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите