.

.

Restokki Дигитален Термометар Hygrometer Мултифункционален Биро Часовник Календар Температура Влажност Метар за Домашна Канцеларија

Restokki Дигитален Термометар Hygrometer Мултифункционален Биро Часовник Календар Температура Влажност Метар

DEN 2301.60

Износ
Во продавницата.

【Материјал】На дигитален термометар hygrometer е направен од висок квалитет на ABS и Стакло материјал, силни и издржливи. 【Fuction】Мини дигитален влажност термометар мерачи, ви овозможува лесно да мерки за внатрешна влажност и температура во времето околу вас, факултативна °C/°С температура единица и влажност опсег е за 20% RH -99% RH. 【Muti-Fuction】На дигитален термометар hygrometer, исто така, има функција на временската прогноза и времето, датумот и денот од седмицата екранот. 【Функција】На температурата, влажноста на воздухот метри може да се стави во аголот од подрумот или таванот, а не треба многу простор и ќе го следи температурата и влажноста на воздухот ситуација. 【Широка Примена】Мулти‑функција LCD дигитален термометар hygrometer е погодна за внатрешна и надворешна употреба, спална соба, кујна и канцеларија, можете да го користите за многу начини.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите