.

.

Perkanion Универзална Супер Socket Set Кул Gadgets, за мажи, Професионални 7mm-19mm за Повеќе Адаптери (Хром Vanadium Челик)

Perkanion Универзална Супер Socket Set Кул Gadgets, за мажи, Професионални 7mm-19mm за Повеќе Адаптери (Хром

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Силна &Трајни : Нашите супер универзален приклучок е направена со трајни хром vanadium челик материјал, доаѓа со едноставна и ергономски дизајн, но давање силна поддршка за работата, тој може да се движи на различни видови на сврзувачки елементи без постојано менување на сиднеј!Компактен и пренослив е и лесен и можете да го носат насекаде каде што сакате.Универзален Приклучок Клуч Алатка : За сите кат слоеви, roofers, electricians, fitters, столари, screwdrivers, base градители како алатка е совршено погодна!Тоа може да се прилагоди за да unscrew повеќето метрички, крило ореви, искршени ореви, одземени ореви, око завртки, плоштад ореви, hexes, итн.Корисни Штекер Алатка : Оваа универзална socket set е најдобро за handymen и корисна жените, мора да се има алатка за алатка кутија, која може да го замени целиот сет, спасува еден тон на времето и просторот, тоа е кул gadgets, за дом, изградба, столарија, авто поправка, лесно да се користи не само за искусни алатка корисникот но почетник.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите