.

.

Cerlingwee Мини Рака Вежба Малку Мини Пресврт Вежба Битови Рака Вежба во Собата Модел Правење Рака Pin менгеме на назад Ротари Алатки Рака Пресврт Вежба Двојно Крајот Рак

Cerlingwee Мини Рака Вежба Малку Мини Пресврт Вежба Битови Рака Вежба во Собата Модел Правење Рака Pin менгеме

DEN 280.80

Износ
Во продавницата.

Оваа мини вежба чак микро-пресврт малку се користат како накит tools.Се одликува со висока точност и ефикасност.Целата метална конструкција обезбедува својата издржливост.Лесен и компактен, лесен за складирање и за носење.Многу висок квалитет парче на опрема што е потребно за накит и да се види поправка. 1. Оваа мини вежба чак микро-пресврт малку се користат како накит tools.2. Целата метална конструкција обезбедува својата издржливост.3. Се одликува со висока точност и ефикасност.4. Лесен и компактен, лесен за складирање и за носење.5. Многу висок квалитет парче на опрема што е потребно за накит и да се види поправка.

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Jewelry Tool
Material:
Metal
Length:
Approx. 11cm/4.3in
Package list:
1 * Hand Drill Bit :

Им се допаѓа и на купувачите