.

.

OSALADI Лустери Абажур Клип На Лустерот Светилка Нијанси Хартија Светилка Нијанси за Табела Лустерот Ѕид Светилка Дневна Соба и Спална соба

OSALADI Лустери Абажур Клип На Лустерот Светилка Нијанси Хартија Светилка Нијанси за Табела Лустерот Ѕид Светилка

DEN 330.96

Износ
Во продавницата.

направени од премиум материјали, се одликува со стабилна структура и ја заштитува вашата светилка од прашина.Тоа може да ви помогне еден допир на убавината на целата светилка, исто така, голем плус за вашата спална соба.Лесно да се инсталира.Тоа може да помогне во креирање на рекреативни агол во вашата соба, прави да се чувствувате повеќе опуштени.Оваа светилка сенка може да омекне и да доведе пријатна и светлина во темна соба, која обезбедува максимална заштита за вашите очи.Производот е исклучително направена, и облик е едноставна и великодушни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите