.

.

NCWZYY Универзална Ѕид Стојат за 19-32inch LCD LED Екран Висина Прилагодливи Следи Стигнале Ѕид за Тв Заградата

NCWZYY Универзална Ѕид Стојат за 19-32inch LCD LED Екран Висина Прилагодливи Следи Стигнале Ѕид за Тв Заградата

DEN 2198.40

Износ
Во продавницата.

LCD, LED мониторот и компјутер со LCD монитор ѕид заградата. *Погоден за различни прилики, како што се семејството и бизнисот. *Висока јачина на челик печат структура и рационализација изглед дизајн. * Не само што заштедува простор, но, исто така, обезбедува висок квалитет на визуелни ефекти. *Погоден за 19-инчен 32-инчен LCD монитор или LCD ТЕЛЕВИЗОР. *LCD, LED мониторот и компјутер со LCD монитор ѕид протезата.*Погоден за различни прилики, како што се семејството и бизнисот.*Висока јачина на челик печат структура и рационализација изглед дизајн.* Не само што заштедува простор, но, исто така, обезбедува висок квалитет на визуелни ефекти.*Погоден за 19-инчен 32-инчен LCD монитор или LCD ТЕЛЕВИЗОР.спецификација : Боја : Black Material : Steel Package Содржина : 1 x Универзални ѕид-монтира ТВ bracket Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата за да бидат малку различни од реалниот објект.На дозволената грешка при мерење е +/- 1-3cm.Стил/Прилагодување : Навалите и Ротирате, Полн Движење, Конзолни, Навалување.

Параметрите на производот

Colour:
Black
Material:
Steel
Package Contents:
1 x Universal wall-mounted TV bracket :
Only the above package contents, other products are not included. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture to be slightly different from the real item. The allowable measurement error is +/- 1-3cm.
Style/Adjustment:
Tilt and Rotate, Full Movement, Cantilever, Tilt

Им се допаѓа и на купувачите