.

.

Ден Сонувач Германски Овчар Леплива Забелешка Носителот

Ден Сонувач Германски Овчар Леплива Забелешка Носителот

DEN 505.68

Износ
Во продавницата.

Дело е додадена на врвот на Postit забелешка носителот и мал подлога од 3 инчи x 3 инчи.Држачот е refillable со отстранување на последното парче на хартија на нова подлога на postits и лепење тоа.На дното одбор е цврста и може дури да додадете бизнис card Specifications.Димензија : 5.25 x 0.35 x 3.25 во.Тежина : 0.3 lbs.Ден Сонувач Германски Овчар Леплива Забелешка Носителот Карактеристики.Дело е додадена на врвот на Postit забелешка носителот и мал подлога од 3 инчи x 3 инчи.Држачот е refillable со отстранување на последното парче на хартија на нова подлога на postits и лепење на одборот.На дното одбор е цврста и може дури да додадете бизнис card Specifications.Димензија 525 x 035 x 325 во .Тежина 03 lbs.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите