.

.

d Акумулатори 1 2V Батерија AAAA 600Mah На6 Lr61 Ni-Мз Nimh Батерии за Аларм Led Светилка Факел Мини Фан

d Акумулатори 1 2V Батерија AAAA 600Mah На6 Lr61 Ni-Мз Nimh Батерии за Аларм Led Светилка Факел Мини Фан

DEN 2388.00

Износ
Во продавницата.

Полнење Ni MH Ni-МЗ AAAA батеријата НА6 LR61 батерии.Квалитетот челик школка, многу цврсти и издржливи, ефикасно да го спречува батеријата од протекување, животната средина пријателски, тестирани под строга контрола на квалитетот стандарди.Висока енергетска густина и долг полнење циклуси се направи идеален за долгорочна секојдневна употреба.Стабилни перформанси, мала внатрешна отпорност, не "меморија ефект", Безбедно зелена енергија, штити од краток спој, со текот на испуштање, во текот на полнење и над-струја, ефикасно да го продолжи животниот век на батеријата.Широко се користи на часовникот за аларм, LED светилка, факелот, калкулатор, безжични врата, безжичен глушец, велосипед светлина, дигитална камера, моќ банка, Bluetooth слушалки како BT2040,метар, радио, далечински управувач, мини фан, аудио опрема и др.Полнење Ni MH Ni-МЗ AAAA батеријата НА6 LR61 батерии.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите