.

.

Коаксијален Адаптер 1PCS BNC Женски SMA Женски Џек Коаксијален АНТЕНСКИ Коаксијален Адаптер за Антена Конвертор BNC Џек F/F Конектор

Коаксијален Адаптер 1PCS BNC Женски SMA Женски Џек Коаксијален АНТЕНСКИ Коаксијален Адаптер за Антена Конвертор

DEN 379.20

Износ
Во продавницата.

Модем, Интернет рутер, кабелот за антена, сателитски приемник.Примена опсег : Тип : BNC да SMA коаксијален АНТЕНСКИ адаптер.Материјал : Направен од високо-квалитетни материјали со добри конективност.Функција : Една страна е BNC женски конектор со внатрешен дупка, а на другата страна е SMA женски конектор, кој се користи за да се поврзете на BNC на SMA АНТЕНСКИ коаксијален кабел или опрема.Апликации : Погоден за антени, радио, радио, Wi-Fi, телекомуникации, коаксијален кабли, LMR, безжични LAN опрема, затворени-коло телевизија, микробранова апликации и дигиталните комуникациски системи, итн.Користи коаксијален кабли за кабелски модеми или други дигитални аудио/видео опрема.Име : SMA женски BNC женски adapter Impedance : 50ohms Application опсег : Тип : BNC да SMA коаксијален АНТЕНСКИ адаптер.Материјал : Направен од високо-квалитетни материјали со добри конективност.Функција : Една страна е BNC женски конектор со внатрешен дупка, а на другата страна е SMA женски конектор, кој се користи за да се поврзете на BNC на SMA АНТЕНСКИ коаксијален кабел или опрема.Апликации : Погоден за антени, радио, радио, Wi-Fi, телекомуникации, коаксијален кабли, LMR, безжични LAN опрема, затворени-коло телевизија, микробранова апликации и дигиталните комуникациски системи, итн.Пакување : 1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите