.

.

ABCCC Деца Електрична Четка за заби,У Облик на Ултразвучно Autobrush Четка за заби,360° Орален Чистење со Четка за заби,Цртан филм Моделирање Дизајн Најдобар Подарок за Дец?

ABCCC Деца Електрична Четка за заби,У Облик на Ултразвучно Autobrush Четка за заби,360° Орален Чистење со Четка

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Оваа симпатична автоматско четка за заби ќе го направат вашиот деца сакаат, нека вашите деца се забавувате додека четкање на забите, и сакам четкање на забите.Тоа е многу погодна за одгледување дете е добро четкање навики.Интелигентни U-облик дизајн симулира форма на детските заби.Тоа се вклопува во усната празнина во шест димензии и не го пропуштајте секој мал млечни заби.Тоа е 360° чисти без слепи точки.ФДУ брадавица-одделение висок квалитет со силиконска четка главата не оштетување на непцата и ги штити забната глеѓ.IPX7 водоотпорен, а земајќи бања, четкање на забите, на телото за перење, без страв од вода, бебето може да бидат сигурни да се четка забите и да игра во бања. [Контактирајте со Нас] за Време на купувањето на производи, може да се реши преку e-mail.Одберете храна одделение силиконски материјал, безбеден и не се мирис, п залак не е лесно да попуштат, не му наштети на бебето непца, заби кревет.Според човекови орален инженеринг симулација деца заби форма bionic дизајн, можат целосно се вклопи во секоја мала млеко.IPX7 Waterproof, без страв, бебето може да миеш забите додека за капење.Производот Категорија : Електрични toothbrush Power режим : USBPower режим : Electric Applicable луѓе : childrenspecifications : инструмент, прирачник, податоци cablematerial : ABS + silicone Control режим : Притиснете buttonmaximum моќ : 1.6 WElectric четка за заби тип : Sonic бран.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите