.

.

Cffdoi Над Вратата Закачалка за Складирање и Завршувањето на Рек Артефакт, без Удирање, Простор Алуминиум, Мулти-Функционални Ѕид за домашна Употреба.

Cffdoi Над Вратата Закачалка за Складирање и Завршувањето на Рек Артефакт, без Удирање, Простор Алуминиум,

DEN 998.16

Износ
Во продавницата.

●ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Не хардвер потребни, само пет секунди да се одржи на вратата кука на врвот на вратата.Кука за слободни од ноктите, лесно да се размонтираат. ■Висат предмети со доверба и да го зголеми ограничен простор за складирање со оваа атрактивна црна над вратата закачалка. ■силни и издржливи,rustproof,добро-изградена подолго секојдневна употреба. ■Со 5 три куки, на ѕидот монтирани грб решетката може да се одржи многу. ■ИНСТАЛИРАЊЕ ВО МИНУТИ : ПОДЛОГА & ИНСТАЛИРАЊЕ АЛАТКИ ВКЛУЧЕНИ - Само да ја отворите нашата пакет и се започна со составување на нашиот грб рек кука закачалка, имаме се што ви треба.Боја : black Size : 39*6.5*26cm Material : Space алуминиум.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите