.

.

nwejron Спортски Нараквица, Трајни Фитнес Види Спиење Квалитет Водоотпорен со Анализа на Податоците за Здрав Животен Стил

nwejron Спортски Нараквица, Трајни Фитнес Види Спиење Квалитет Водоотпорен со Анализа на Податоците за Здрав

DEN 1425.60

Износ
Во продавницата.

Подобро уредување на животот притисок, во реално време следење на температурата на телото, удобен и грижете се‑слободни.Погоден за носене хардвер + smart APP + биг податоци облак услуга, лесен за носење и употреба.Контрола, екранот, и да се сними преку СТАН, и синхронизација на податоци на облак во реално време.Вграден во повеќе интелигентни функции, вршење анализа на податоци, вежбање следење на повеќе точни, вежба за собирање податоци повеќе навремено.Податоците od чекор пребројување на гласовите, тело за мониторинг, спиење квалитет, и мулти‑спортски режими можат да бидат префрлени на мобилен стан.Функција : 1. Вграден во повеќе интелигентни функции, вршење анализа на податоци, вежбање следење на повеќе точни, вежба за собирање податоци повеќе навремено.2. Ви помогне да konw вашето тело повеќе од јасно во секое време, насекаде, и им помагаат да се изгради здрав животен стил.3. Подобро уредување на животот притисок, во реално време следење на температурата на телото, удобен и грижете се‑слободни.4. Погоден за носене хардвер + smart APP + биг податоци облак услуга, лесен за носење и употреба.5. Контрола, екранот, и да се сними преку СТАН, и синхронизација на податоци на облак во реално време.Спецификација : Предмет Тип : Smart Спортски Watch Material : ABS+Silicone Waterproof Ниво : IP 67 System : За Android5.0 / За IOS8.0 и Above Power Набавка : 90m Ah Polymeride Литиум Battery Charging Време : 2h Charging Метод : USB Direct Plug-In Полнење Пакет Листа : 1 х Smart Спортски Watch1 x Прирачник.

Параметрите на производот

Item Type:
Smart Sports Watch
Material:
ABS+Silicone
Waterproof Level:
IP 67
System:
For Android5.0 / For IOS8.0 and Above
Power Supply:
90mAh Polymeride Lithium Battery
Charging Time:
2h
Charging Method:
USB Direct Plug-In Charging
Package List:
1 x Smart Sports Watch1 x Manual :

Им се допаѓа и на купувачите